سبک ظروف انتقال آبی روی شیشه شیر آرکوپال

من نتوانستم الگوی دقیقی را که در خانه پدربزرگ و مادربزرگم آرکوپال دینو دیدم به دست بیاورم، اما چیزی نزدیک به دست آوردم که ARCOPAL FRANCE “HONORINE” 7 1/8″ است. در زیر جزئیات محصول را مشاهده می کنید:

اندازه آن حدود 7 1/8 اینچ است

سبک ظروف انتقال آبی روی شیشه شیر

ساخت فرانسه توسط Arcopal

قطعه تعویض – نو

این طرح زیبا، کلاسیک و گلدار با لبه های گوشه آرکوپال فرانسه دار و یک گلدان در مرکز است.

قیمت را بررسی کنید
همانطور که در حال یادگیری مقایسه آرکوپال و کورل هستیم، بیایید در مورد ست شام آرکوپال بیشتر بدانیم. همه می‌خواهند یک ست شام آرکوپال داشته باشند، زیرا این یک محصول مهم در بازار ظروف غذاخوری بوده است.

سرویس غذاخوری آرکوپال نوعی ست ظروف غذاخوری، ست ظروف غذاخوری یا سرویس غذاخوری درجه یک است. از شیشه عقیق، سرامیک یا چینی ساخته شده است.

رایج ترین مواد ست شام آرکوپال شیشه است در حالی که محبوب ترین رنگ سفید است.

ظروف غذاخوری آرکوپال را می توان در هتل ها، رستوران ها، خانه ها، غذاخوری ها بارکد خوان ، برای تبلیغات هدیه و تبلیغات، منزل یا آشپزخانه و لوازم منزل استفاده کرد.

آرکوپال در مقابل کورل
ست های مختلف ظروف غذاخوری به صورت آنلاین و در فروشگاه ها موجود است، با این حال ست های ظروف غذاخوری آرکوپال و کورل در بین خانواده ها بسیار محبوب شده اند. بیایید اکنون مقایسه بین ست های ظروف غذاخوری آرکوپال و کورل را ببینیم.

آرکوپال یک برند فرانسوی ست آرکوپال ظروف غذاخوری است که مترادف با اوپال شده است و بیش از 60 سال است که وجود دارد در حالی که Corelle ساخت ایالات متحده است و عمدتا دارای 3 سال ضمانت است.

ست های ظروف غذاخوری آرکوپال به دلیل استحکام، سادگی، مقاومت و دوام شناخته شده اند، در حالی که ست های کورل با فناوری ثبت اختراع شیشه Vitrelle ساخته شده اند که مقاومت در برابر شکستگی و خراش را افزایش می دهد.

 • منابع:
  1. ?Arcopal Vs Corelle Dishes. What are the Differences
 • تبلیغات: 
  1. کشف گیاه آلوئه ورا در کف دریای سیاه همه را شوکه کرد
  2. راز موفقیت میلیونر های خود ساخته در زندگی!!
  3. اولین مبلی که به کره مریخ برده شد، متعلق به چه کسی است؟
  4. با خوردن روزی یک عدد سیب به وزن ایده آل برسید